INIZIO blog

Sociální sítě jako vypravěče příběhů

Když Tim Phillips a Rebecca Clare napsali v roce 2015 knihu s názvem Game of Thrones on business (Hra o trůny ve světě podnikání, 2016) zřejmě se všichni divili, co má tento seriál společného s podnikáním. Pro někoho je to sado-masochistické porno a pro někoho neutuchající zdroj zábavy plný násilí a sexu. A také studnice příkladů, na které se dá ukázat práce se sociálními médii.  

Pokračovat ve čtení

3 tipy jak získat lepší prodejní výsledky na internetu

Svět internetové reklamy je dravé a neustále se měnící prostředí. Pokud vám během prvních říjnových dní přistál v e-mailu “report 09/2018” zkontrolujte si hlavní čísla a zhodnoťte stávající strategii. Máme pro vás tři tipy, které vám s tím pomohou.  

Pokračovat ve čtení

Jak využít facebookové skupiny pro váš marketing

Když někdo zmíní Facebook ve spojením s marketingem, vsaďte se, že zazní toto:

„Organický dosah tu klesá a chcete-li na této sociální síti uspět, musíte platit.“

Blbost.

Ano, organický dosah facebookových stránek klesá. Ano, i s menší investicí do facebookové reklamy oslovíte široké publikum. Nicméně existuje podceňovaná oblast, kterou málokdo dovede plně vytěžit a v začátcích může hodně pomoci.

Facebookové skupiny. S jejich pomocí dlouhodobě získáváte zájem tam, kde jiní za pozornost draze platí. Jen to není hned a chce to správný přístup.

Jak na to?

Pokračovat ve čtení

Jak co nejrychleji dosáhnout úspěchu na internetu?

Marketing je komplexní teprve, když se spojí kvalitní produkt, konkurenceschopná cena, kvalitní distribuce a propagace produktů či služeb. S poslední jmenovanou službou vám může pomoci marketingová agentura. O tom, proč je dobré se obrátit na marketingové specialisty psal již Jaroslav Pešek, dnes se podíváme na to, jak nejlépe začít spolupráci a tím co nejrychleji dosáhnout očekávaných výsledků.

Pokračovat ve čtení

Kolik stojí vývoj mobilní aplikace?

Aplikace iOS nebo Android, o Microsoftu nemluvě, dnes používá každý uživatel smartphonů, pravděpodobně i vaše babička. V roce 2017 spotřebitelé stáhli do svých mobilních zařízení více jak 178,1 miliard mobilních aplikací. Díky tomu vám investice do jejich vývoje dává šanci skokově zvýšit zakázky i tržby bez ohledu na obor, ve kterém podnikáte. Ale kolik peněz do mobilní aplikace investovat?

Pokračovat ve čtení

Jak správně vybrat agenturu pro internetový marketing?

Ať se nám to líbí, nebo ne, pokud chce v dnešní době někdo podnikat, musí se zabývat i tím, aby bylo jeho podnikání vidět na internetu. Bez webovek případně facebookové stránky se neobejdete. A to je jen nutné minimum. Internet skýtá mnoho příležitostí, které je ale potřeba identifikovat a využít. A ač se tak někteří lidé tváří, nikdo nemůže rozumět všemu.

Pokračovat ve čtení

Jak získat větší návštěvnost webu? Díky recyklaci obsahu!

Obsahový marketing má pro firmy stále svou cenu a význam. Stále platí, že díky němu můžete získat větší návštěvnost webových stránek, budovat publikum a stát se autoritou v ve svém oboru. Každý však nemá dostatečné časové a finanční možnosti na to, aby přinášel množství nového obsahu. Dokonce i kreativní nápady se mohou časem vytrácet, zejména když je váš web či e-shop v provozu několik let. Existuje jednoduché řešení, a tím je recyklace již stávajícího obsahu. Jak na ni? To se dozvíte v tomto článku.

Pokračovat ve čtení

Čerstvé články do vaší schránky

Našich čtenářů si vážíme, proto s Vámi rádi sdílíme novinky v online marketingu.

Pokud je chcete dostávat na e-mail, přihlaste se k odběru:

Vaši adresu použijeme pouze za účelem posílání novinek z blogu.