TRÉNINK ZDARMA: Jak z nuly na milion Kč za 3 měsíce díky sociálním sítím? Přejít na vysílání

Prodávejte jako ŠÍLENCI

Webinář zdarma: Jakých 5 chyb zabíjí byznys na vašem webu?

Právě za chvíli začíná náš webinář zdarma, ve kterém vám ukážu, jakých 5 chyb vás na webu může stát klidně několik milionů Kč. Tak honem, ať vám to dnes neuteče!

Přečetl jsem před pár dny dvě velmi zajímavé knihy, takže Vy nemusíte.
Zatím ani nevyšly v češtině (a dost možná nikdy nevyjdou – tak to bohužel velmi často s těmi nejzajímavějšími tituly bývá).

Sell like crazy – Sabri Suby, zázračné dítě australského marketingu

První z těchto knih se jmenuje Sell Like Crazy od australského marketingového kmotříčka Sabri Subyho, které díky metodě cílení reklamy na lidi, kteří NEchtějí nakupvat, vytvořil nejrychleji rostoucí australskou agenturu. A její obsah (první část videa) bude zajímat všechny podnikatele, kteří chtějí extrémně ziskově získávat nové zákazníky. O stejné metodě detailně učí INIZIO Akademie.

Traffic Secrets – Russell Brunson, nejlepší skutečný marketér na světě

Druhá kniha je od (podle mě) nejlepšího marketéra na světě – Russella Brunsona a jmenuje se Traffic Secrets. Její obsah (druhá půlka tohoto videa) bude zajímat každého, kdo už nechce za návštěvnost platit Facebooku nebo Googlu a chce si vytvořit takzvaný organický/neplacený přísun návštěvníků na Váš prodejní web.

SPOILER!!! od Honzy: Knihu Traffic Secrets zatím naštěstí nepotřebujeme a nejspíše ještě pár let potřebovat nebudeme, protože PPC návštěvnost je v ČR a SR stále setsakramentsky levná. Jde o super-nízko vysící ovoce, které stačí utrhnout.

Pokud nyní váháte, co udělat dál, zkuste vyplnit tento kvíz, který Vás nasměruje ve Vašem marketingovém a podnikatelském životě o krůček dál. 

Čerstvé články do vaší schránky

Našich čtenářů si vážíme, proto s Vámi rádi sdílíme novinky v online marketingu.

Pokud je chcete dostávat na e-mail, přihlaste se k odběru:

Vaši adresu použijeme pouze za účelem posílání novinek z blogu.