🔥 Nabídka vyprší 🔥
TRÉNINK ZDARMA: Jak z nuly na milion Kč za 3 měsíce díky sociálním sítím?

Jak idiot porazí génia marketingu?

Webinář zdarma: Jak na sociální sítě, aby to mělo skutečně návratnost?

Právě za chvíli začíná náš webinář zdarma, ve kterém vám ukážu, proč 97 % podnikatelů dělá na Facebooku chyby, kvůli kterým prodělávají peníze a jak se těmto chybám vy vyhnete. Tak honem, ať vám to dnes neuteče!

Ve dnešním příspěvku se dozvíte, proč může často hlupák porazit génia, pokud se dokáže soustředit na cíl a hlavně si uvědomí, která činnost je nejdůležitější pro splnění tohoto cíle.

Zasadil jsem to do světa marketingu, ale platí to mnohem více obecně. V byznysu, v životě…

Zpět ale k marketingu.

Stanovit si plán a následně se jej držet je jedna z nejdůležitějších částí každého internetového marketingu. Proto hned začátek naší INIZIO Akademie je věnovaný tomuto tématu a dostanete ode mě zároveň vzorové tabulky, které si v Google Dokumentech nebo Excelu můžete sami doplnit dle mého tréninku, abyste si byli schopní naplánovat Váš vlastní ziskový marketing.

Jak už totiž možná tušíte, cílem marketingu, tak jak jej učím v Inizio Akademii a tak jak jej děláme v Iniziu je vždy zisk.

P.S. Pokud se marketing nechcete učit sami a raději si na něj najmete specilisty, kteří to udělají za vás, zkuste se mi ozvat zde.

Čerstvé články do vaší schránky

Našich čtenářů si vážíme, proto s Vámi rádi sdílíme novinky v online marketingu.

Pokud je chcete dostávat na e-mail, přihlaste se k odběru:

Vaši adresu použijeme pouze za účelem posílání novinek z blogu.