🔥 Nabídka vyprší 🔥
TRÉNINK ZDARMA: Jak z nuly na milion Kč za 3 měsíce díky sociálním sítím?

Jak prodat MLM produkt za 30.000,- někomu, kdo Vás vůbec nezná?

Podnikání na principech multilevel marketingu Vám asi nemusím nikterak detailně představovat. Ve zkratce jde o to, zaregistrovat si pod sebe co největší množství lidí, z kterých budete mít provize a dočkáte se tak „pasivního“ příjmu. Slovo pasivní je v uvozovkách záměrně. Protože za touhle pasivitou se skrývá náročná dřina, která rozhodně není pro každého.

Webinář zdarma: Jak na sociální sítě, aby to mělo skutečně návratnost?

Právě za chvíli začíná náš webinář zdarma, ve kterém vám ukážu, proč 97 % podnikatelů dělá na Facebooku chyby, kvůli kterým prodělávají peníze a jak se těmto chybám vy vyhnete. Tak honem, ať vám to dnes neuteče!

Jak to udělat, aby vám to fungovalo, i když jste neměli to štěstí a nestojíte na pomyslném vrcholku MLM pyramidy?

Paní Zdeňka Kárná přišla k nám do Inizia v červnu s tím, že by ráda prodávala cestovatelské balíčky švýcarské společnosti Fireflies, které na první pohled nejsou levnou záležitostí – jeden totiž stojí 1.100,- EUR (jednorázově) + 72 EUR (ročně) za webovou kancelář. Paní Kárná je však bývalá novinářka a má elánu na rozdávání. Není jí zatěžko obvolávat kontakty, které jsme přes konverzku nasbírali, což je u MLM klíčem k úspěchu.

 

Z těchto poptávek máme již dva uskutečněné prodeje a dalších 30 žhavých kandidátů 🙂

Než přišla paní Kárná s prosbou o pomoc k nám, snažila se o úspěch ve Fireflies s kolegou více než dva roky…

…ale neúspěšně.

Po spoustě vynaložených peněz do reklam a nespočtu hodin, které této aktivitě s kolegou věnovali, se paní Kárná rozhodla svěřit do našich rukou.

Fireflies je švýcarská společnost, která sdružuje 40 ubytovacích portálů, nakupovat letenky lze z nabídky 750 leteckých společností prostřednictvím Kiwi.com, má stovku dodavatelů na transfery z letiště do hotelu, vybírat lze z nabídky 700 okružních cest. Vstupem do Fireflies si zákazník může dovolit více dovolených za rok, protože nakupuje za velkoobchodní ceny. Vše, co cestovatel potřebuje, najde na jednom místě – nemusí hledat jinde. Má vlastně v počítači svou malou cestovku. Nikam nemusí volat, poukazy a faktury za ubytování se minutu po objednávce objeví v jeho webové kanceláři. Vše rychle a spolehlivě. Skvěle funguje zákaznický servis během pracovních dnů, na cestách pak tzv. hot line 24/7 a v češtině. Tedy cestování s FF je vhodné i pro lidi, kteří neumí žádný jazyk. Ten, kdo chce a začne dělat obchod – což v první fázi znamená, že se zeptá svého kamaráda, kolegy, jak a za kolik cestuje – vysvětlí vše online buď přes Zoom nebo osobně. Pravidelný příjem za doporučení lze vybudovat relativně rychle. Kdo má zájem a obchodního ducha, může si tímto způsobem vybudovat doživotní příjem (podobné jako u jiných MLM, ale jiné v tom, že když lidé pod vámi cestují, stále si dokupují další cestovatelské  balíčky a ze všeho vám jdou provize).

Projekt Fireflies je ojedinělý, například i neaktivní člen získává provizi z každého doplatku  z  cesty zaregistrovaného i z práce celé skupiny. Příjmů je více, za 14 dnů se budou všichni aktivní členové podílet i na provizích z cest všech členů na celém světě. Jde o systém Power Line, který si společnost nechala patentovat.

Jak to však sdělit těm, kteří rádi cestují a zároveň je láká možnost výdělku?

Propagace MLM je trnem v oku všech reklamních systémů, které ho s radostí blokují. Na celý projekt se tedy musí jít značně „od lesa“. A přesně to jsme udělali i v případě Fireflies.

Hlavním cílem bylo:

  1. získat relevantní poptávky – telefonní čísla.
  2. vzbudit důvěru – pomocí referencí na základě osobní zkušenosti

Na přistávací stránce nám k tomu pomáhá dotazník, který potenciální zájemce provede sadou otázek, zda je toto podnikání vhodné pro ně. Pomáhají nám také videorecenze lidí, kteří si cestovatelský balíček již zakoupili a mají tak s cestováním přes Fireflies osobní zkušenost.

Ke zjištění ideálního nadpisu přistávací stránky jsme použili A/B testování, abychom rychle odhalili, co lépe funguje a přináší nám největší množství poptávek.

A jak to dopadlo?

Za necelé 2 měsíce s denním rozpočtem 200 Kč jsme posbírali 301 poptávek, při ceně 26,50 Kč za jednu poptávku, z čehož máme již 2 prodeje v celkové hodnotě cca 60.000,- Kč a dalších 30 žhavých zájemců 🙂

P.S. konverzní poměr přes 20% u stránky, která vyžaduje vložení telefonního čísla, je parádní výsledek

 

 👉 Poslechněte si, jak naši spolupráci hodnotí paní Zdeňka Kárná 👈

 

Cílem spolupráce se Zdeňkou Kárnou je pomoci vytvořit jí skupinu cestovatelských nadšenců, kteří se budou vzájemně podporovat, sdílet své zkušenosti a společně tvořit úspěšnou budoucnost. My v Iniziu pro to uděláme maximum 🙂

A co vy? Navštěvujete náš blog, čtete naše články a příběhy. Možná si ještě nejste jisti, jestli je Inizio skutečně tou firmou, která Vám vydělá peníze a posune Vaše podnikání a mílové kroky dál pomocí ŠPIČKOVÉ online reklamy. Pojďte to zkusitKlikněte a nakopněte svou online reklamu a získejte pro vaší firmu ostřílené specialisty na reklamu, kteří udělají vše pro váš zisk.

Čerstvé články do vaší schránky

Našich čtenářů si vážíme, proto s Vámi rádi sdílíme novinky v online marketingu.

Pokud je chcete dostávat na e-mail, přihlaste se k odběru:

Vaši adresu použijeme pouze za účelem posílání novinek z blogu.